AYDIN ÇEKİCİ VE KURTARICI İHTİYAÇLARINIZDA HAFTANIN HER GÜNÜ HİZMETİNİZDEYİZ.

Aydın çekici sayfamız ile Aydın ve çevresinde yolda kalan aracınızı sorun olmaktan kurtarıyoruz. Aydınlılara yolda kalan aracını 30 dk içerisinde kurtarma sözü veriyoruz. Aydın sınırlarında günden güne büyüyen çekici ağımız ile Aydın şehir merkezi ve köyleride dahil bir çok noktasında çekici hizmeti verebilmekteyiz. Aydın için 10 adet olan çekici araç saymızı arttırıp, çok geniş bir çekici ağı kurmak hedefimiz.

Aydın ili içerisindeki çekici araçlarımız kayar kasa ve sabit kasalı araçlar olup, binek araç, panelvan, kamyonet tarzı araçları çekmeye uygundur. Aydın oto çekici araçlarımızda vergi ve yasal yükümlülükler eksiksizdir. Aydın çekici sistemimizdeki araçlar komisyon usülü çalışmakta olup, Çekici ve araç sahibi arasında fiyat anlaşması sağlanmaktadır. Çekici. net Aydın ili için pazar yeri görevi vermektedir. Aydın ilindeki çekici iş ortaklarımızın tamamı işlerinde uzun yıllar tecrübe kazanmış ve profesyonel oto çekici firmalarıdır.

AYDIN ÇEKİCİ FİYATLARI

Aydın çekici fiyatları hizmet verdiğimiz diğer illerdeki çekici fiyatları ile aynıdır. Türkiye'nin birçok ilinde anlaşmalı olduğumuz yada kendilerini çalışan çekiciler genellikle km başına göre çekici fiyatlandırmasına giderler. Km başına çekici fiyatı verirken araçların kasa büyüklükleri, yük durumları, gideceği yöndeki paralı geçişler ve trafik durumuda hesaplanarak çekici fiyatlandırması yapılmaktadır.

Aydın çekici fiyatlarına örnek verecek olursak, 10 km lik bir mesafe için binek araçlarda 250 Tl gibi bir rakamdan başlar. Çekicinin üzerine alacağı araç büyüdükçe çekici fiyatıda artar. Aydın ilinde çekici hizmeti almış olduğunuz araçtan fatura isteyebilirsiniz.

AYDIN İÇİN 7/24 SAAT OTO ÇEKİCİ

Aydın ve çevresinde çalışmakta olduğumuz oto çekici araçların bir çoğu 7/24 saat olarak hizmet verebilmektedirler. Yolda kalmış olduğunuz bölge gece saat kaç olursa olsun Aydın çekici ağımızda size yardıma gelecek bir oto çekici yollayabiliriz. Müşteri hizmetlerimizi arayarak aracınızın marka model ve kasa büyüklüğünü belirtirseniz aracınıza uygun bir oto çekici gönderebiliriz.

Aydın ili sınırları içerisinde binek otomobilden Kamyona kadar bir çok aracı çekebilecek oto çekici ağına sahibiz.Büyük araçlar için ağır vasıta oto kurtarıcılar ile hizmet verebilmekteyiz. Aydın oto çekici sayfamız ile sadece Aydın ili değil, Türkiye'de birçok büyük ile Aydın'dan çekici gönderebiliriz. Sadece Aydın'dan büyük illere değil, diğer illerden de Aydın iline oto çekici hizmeti vermekteyiz. Örnek verecek olursak Manisa çekici sayfamızı kullanarak, Aydın'dan Manisaya aracınızı oto çekici ile gönderebilirsiniz.