LASTİKÇİ ARAMA DERDİNE SON

Lastikçi ihtiyacınız mı var.? Lastiğiniz birçok nedenden patlamış yada inmiş olabilir. Aracınızda yedek Lastik olmayabilir, değiştirmeyi bilmiyor olabilirsiniz, yada değiştirecek bir posizyonda olmayabilirsiniz. Aracınızın kaldığı bölgede Lastikçi yok ise panik yapmayın. Çekici.net olarak işimizle alakalı olan diğer bir iş kolumuz Lastikçi hizmetini sizlere sunuyoruz. Telefonunuzdan yada bilgisayarınızdan arama motoruna Lastikçi yazarak yada çekici.net/ lastikçi yazarak bize çok kolay ulaşabilirsiniz. Aracınızın olduğu yere en yakın mobil Lastikçi aracı yönlendirebiliriz yada diğer bir hizmetimiz olan çekici ağımız ile aracınızı en yakın Lastikçiye götürebiliriz.

Çekici.net olarak arıza, kaza yada lastik ile alakalı bir nedenden dolayı yolda kalmış araçlarınız için çözümler sunmaktayız. Mobil lastikçi araçlarımızda Lastik tamiri için gerekli olan malzemeler eksiksiz olup, sizlere Lastikçi hizmetini eksiksiz olarak sunmaktayız. Mobil lastikçi araçlarımızda yedek lastik, hava pompası, Lastik söküp takmak için gerekli olan anahtarlar, lastik yamaları gibi olması gereken ekipmanlar eksiksizdir. Mobil Lastikçi aracımız yanınıza geldiği zaman lastik sorununuz çözülmüş olur.

Şuan için Türkiye'nin büyük illerinde mobil lastikçi hizmetini sunabilmekteyiz. Çok yakın zamanda gelişen ve büyüyen lastikçi ağımız ile Türkiye'nin bir çok ilinde mobil lastikçi hizmetini sunacağız. Mobil lastikçi hizmetini sunan araçlarımız haftanın yedi günü ve 24 saat olarak büyük illerde hizmet vermektedir.

OTO LASTİKÇİ

Oto lastikçi herhangi bir nedenden dolayı patlayan, yırtılan, sönen, yada sert bir cisim batması sonucu hasar alan lastiğinizin onarımını yapmak için gittiğiniz lastik tamircileridir. Oto lastikçiler mobil lastikçilerden farklı olarak sabit işyerleri olan, lastik tamirci ustalarıdır. Çekici.net olarak, büyük illerdeki oto lastikçi firmaları ile anlaşmalar yapmaktayız. Oto lastikçi ihtiyacı duyduğunuz zaman anlaşmalı olduğumuz en yakın mobil lastikçileri size yönlendirmekteyiz. Yada aracınızı çekici ağımızdaki araçlarımız ile alıp, en yakın oto lastikçi ye bırakmaktayız.

LASTİKÇİ FİYATLARI

Lastikçi fiyatları ve tamir edilecek olan lastiğe ve lastikteki patlağa, yırtığa göre değişmektedir. Lastik fiyatlarının ebatına göre değiştiği gibi lastik tamiri fiyatlarıda lastiğine göre farklılık gösteririr. Oto lastik fiyatları ebatlarına göre farklılık gösterdiği gibi oto lastik tamiri de ebatına göre farklılık gösterebilir. Oto lastik için dıştan yapılan basit onarımlı lastik tamirleri içten yapılan yamalara göre daha uygun fiyatlı olur. Mobil lastik tamiri için ödeyeceğiniz lastik tamir parası ile sabit oto lastikçi fiyatında da doğal olarak fiyat farkı vardır.

MOBİL LASTİKÇİ

Mobil lastikçi aramaları son yıllarda fazlalaşmıştır. Lastik sorunu yaşadığınız yolda kalan bir aracı kendi imkanlarınız ile tamir edemiyorsanız, ya birinden yardım isteyeceksiniz yada en yakın lastikçiye gitmeniz gerekiyordu. Mobil lastikçi uygulamaları ile artık bu sorun hallolmuş oldu. Mobil lastikçi uygulamamıza girerek, size en yakın konumdaki mobil lastikçi aracımızdan çok kısa bir sürede hizmet alabilirsiniz. Bu sayede aracınızın içerisinde oturarak mobil lastikçi aracımızın size yardıma gelmesini bekleyebilirsiniz. Mobil lastikçi aracımızın size tamire gelme süresi aracınızın konumuna göre yaklaşık 30 dk ile 60 dk arasında değişmektedir. Mobil lastikçi aracımızın tamir parasını nakit yada kredi kartı ile öedeyebilirsiniz. Mobil lastikçi araçlarımız yasal vergi kaydı olan firmalardır. Almış olduğunuz lastik tamir hizmeti sonunda fatura isteyebilirisiniz.

EN YAKIN LASTİKÇİ

En yakın lastikçi araması arama motorlarında en çok arıtılan kelimelerden biridir. Aracınızın mahallenizde yada tanıdığınız bir Lastikçiye gidecek bir durumu yoksa en yakın lastikçi bulmak sizin için kaçınılmaz olmuştur. En yakın lastikçiye giderek Lastiğinizin daha fazla hasar alıp, kullanılmaz hale gelmesini engellemiş olursunuz. Artık en yakın lastikçi cekici.net ile çok yakınınızda.! Aracınızı hareket ettirmeden Lastikçi bulmanız çok kolay. Mobil lastikçi araçlarımız ile en yakın lastikçi bulma derdiniz sona erdi. Cekici.net iletişim sayfamızdan bize ulaşıp, en yakın mobil lastikçi aracını yanınıza çağırabilirsiniz.