BURSA OTO ÇEKİCİ ARAÇLARIMIZIN ÇEKEMEYECEĞİ ARAÇ YOKTUR

Bursa çekici sayfamız ile profesyonel bir oto çekici hizmetini uygun fiyata ve güvenilir bir biçimde alabilirsiniz. Bursa çekici ağımız uzun yıllar işlerinde tecrübe, bilgi ve beceri kazanmış oto çekicilerden oluşmaktadır. Çekilecek aracınız alçak, yüksek, ağır hiç fark etmez Bursa çekici çeker. Bursa ili ve ilçelerinde hergün 50 den fazla aracı işlerinde ustalaşmış çekici ekiplerimiz oldukları yerden alıp, istenilen adrese uygun fiyata ve güvenilir bir şekilde götürmektedirler.

Bursa' nın neresinde olursanız olun bize ulaştığınız andan itibaren aracınız için sorunsuz ve güvenilir bir çekici çağırabilirsiniz. Bursa genelinde birçok çekici araç olmasına rağmen ekiplerimiz özenle seçilmiş ve tecrübe edinnmiş çekici şöferleridir. Çekici hizmetinde en az 3 sene deneyim yapmış Bursa çekicileri ile anlaşma yapmaktayız.

BURSA OTO ÇEKİCİ FİYATLARI

Bursa oto çekici fiyatları diğer ile ve ilçelerde olduğu gibi kilometre başına araç tipine göre fiyatlandırılmaktadır. Ağır ve büyük araçlar doğal olarak biraz yüksek fiyat tarifesi ile fiyatlandırılmaktadır. Bütün çekici firmaları çekici fiyatı belirlerken gideceği yerin mesafesi ve yol güzarahı üzerindeki paralı yol ve köprü geçişlerini hesaplar. Bursa içerinde taksi mantığı ile kilometre başına fiyatlama yapılır. Ağır araçların yakıt maliyetleri fazla olacağı için farklı bir fiya tarifesi belirlenir. Birçok ili birbirine bağlayan Bursa bir geçiş noktası olup, Bursa'dan geçen otobüs ve kamyonlar için ağır vasıta çekici fiyatları ile fiyat verilir.

Bursa çekici fiyatları akaryakıt fiyatlarında çok büyük bir artış olmassa 2024 yılı binek araçlar için; şehir içi başlangıç ücreti 800 Tl kilometre başına 25 Tl, şehirler arası başlangıç ücreti 1000 Tl kilometre başına 20 Tl olarak fiyatlandırma yapılmaktadır.

Bursa çekici fiyatımız araç tipi ve ağırlığına göre değiştiğinin altını çizerek belirtmek isteriz! Bursa için diğer araçlar, tekne taşıma ve karavan gibi araçlar farklı fiyatlandırma ile fiyatlanır.

BURSA ÇEKİCİ NUMARALARI

Bursa çekici numaraları Bursa ilinde anlaşmalı olduğumuz çekici araçlarına aittir. Bursa çekici yada kurtarıcı ihtiyacınızda bize 08503464140 nolu numaradan ulaşarak Bursa ilindeki en başarılı oto çekici numaraları ile buluşmuş olursunuz. Bursa çekici numaraları sayfamız ile 7/24 çekici hizmeti almak için numaraya ulaşmış durumdasınız.Bursa çekici numaraları sayfamız Bursa genelinde köyler de dahil 10 a yakın numarayı rehberinde barındırmaktadır.

BURSA EN YAKIN ÇEKİCİ

Bursa en yakın çekici siz nerede kaldıysanız yanınızda. Cekici.net size en yakın çekici hizmetini Bursa ili içinde verebilmektedir. En yakın çekici ihtiyacınızda diğer il ve ilçelerde olduğu gibi Bursa ili içinde müşteri temsilcimize iletişim numaramızdan ulaşmak sizi Bursa içinde en yakın çekici aracına ulaştıracaktır. Aracınızın kaldığı yeri temsilcimize söylemek yada konumunu göndermek en yakın çekici ye ulaşmanın kolay yoludur. Kalmış olduğunuz lokasyona en yakın çekici aracını Bursa ili için dakilar içerinde gönderebilir. En yakın Bursa çekici ağımız çok kolay ve uygun fiyata çekici hizmeti verebilmektedir.