GEBZE ÇEKİCİ HİZMETİ İÇİN EN İYİ SİTE CEKİCİ.NET

Gebze çekici sayfamız ile Gebze ve çevresinde yolda kalan aracınızı sorun olmaktan kurtarıyoruz. Gebzelilere yolda kalan aracını 30 dk içerisinde kurtarma sözü veriyoruz. Gebze sınırlarında günden güne büyüyen çekici ağımız ile Gebze merkezi ve köyleri de dahil bir çok noktasında çekici hizmeti verebilmekteyiz. Gebze için 8 adet olan çekici araç saymızı arttırıp, çok geniş bir çekici ağı kurmak hedefimiz.

Gebze içerisindeki çekici araçlarımız kayar kasa ve sabit kasalı araçlar olup, binek araç, panelvan, kamyonet tarzı araçları çekmeye uygundur. Gebze çekici araçlarımızda vergi ve yasal yükümlülükler eksiksizdir. Gebze oto çekici sistemimizdeki araçlar komisyon usülü çalışmakta olup, Çekici ve araç sahibi arasında fiyat anlaşması sağlanmaktadır. Cekici.net Gebze için çekici hizmet ağı görevi vermektedir. Gebze merkezindeki çekici iş ortaklarımızın tamamı işlerinde uzun yıllar tecrübe kazanmış ve profesyonel oto çekici firmalarıdır.

GEBZE ÇEKİCİ FİYATLARI

Gebze çekici fiyatları hizmet verdiğimiz diğer illerdeki çekici fiyatları ile aynıdır. Türkiye' nin bir çok ilinde anlaşmalı olduğumuz yada kendilerini çalışan çekiciler genellikle km başına göre çekici fiyatlandırmasına giderler. Km başına çekici fiyatı verirken araçların kasa büyüklükleri, yük durumları, gideceği yöndeki paralı geçişler ve trafik durumuda hesaplanarak çekici fiyatlandırması yapılmaktadır.

Gebze çekici fiyatlarına örnek verecek olursak, 10 km lik bir mesafe için binek araçlarda 250 Tl gibi bir rakamdan başlar. Çekicinin üzerine alacağı araç büyüdükçe çekici fiyatıda artar. Cekici.net sayfamız aracılığı ile anlaşmış olduğunuz Gebze çekici hizmeti için hizmet almış olduğunuz araçtan çekici faturası isteyebilirsiniz.

GEBZE İÇİN 7/24 SAAT OTO ÇEKİCİ

Gebze ve çevresinde çalışmakta olduğumuz oto çekici araçlarının bir çoğu 7/24 saat olarak hizmet verebilmektedirler. Yolda kalmış olduğunuz bölge gece saat kaç olursa olsun Gebze çekici ağımızda size yardıma gelecek bir oto çekici yollayabiliriz. Müşteri hizmetlerimizi arayarak aracınızın marka model ve kasa büyüklüğünü belirtirseniz aracınıza uygun bir oto çekici gönderebiliriz.

Gebze sınırları içerisinde binek otomobilden Kamyonete kadar bir çok aracı çekebilecek oto çekici ağına sahibiz. Büyük araçlar için ağır vasıta oto kurtarıcılar ile hizmet verebilmekteyiz. Geze oto çekici sayfamız ile sadece Gebze değil, Türkiye' de bir çok büyük şehre Gebze den çekici gönderebiliriz. Sadece Gebze'den büyük illere değil, diğer illerden de Gebze' ye oto çekici hizmeti vermekteyiz. Örnek verecek olursak Sakarya çekici sayfamızı kullanarak, Gebze' den Sakarya 'ya aracınızı oto çekici ile gönderebilirsiniz.