İzmir çekici sayfası Çekici.net

İzmir çekici ile yolda kalmaya son

İzmir ilinin tüm ilçelerinde geniş çekici ağımız ile İzmir çekici hizmeti vermekteyiz. İzmir oto çekici ve kurtarıcı ihtiyaçlarınız için

güvenilir ve ekonomik çekici hizmeti ile İzmirlilerin çekicisi hizmetinizde.

Km de 100 Tl den başlayan fiyatlar ile araç tipine göre İzmir çekici hizmeti ile yanınızdayız.

İzmir çekici fiyatlarımız araç büyüklüğüne ve ağırlığına göre değişmektedir.

İzmir için 7/24 Çekici ve oto kurtarıcı hizmeti.

İzmir çekici ihtiyacı duyan sayın müşterilerimiz bize 7/24 saat telefon numaralarımızdan yada İnternet sitemizden bize ulaşabilirler.

İzmir'de artık kimse yolda kalmayacak.

İzmir çekici sayfası olan Çekici.net ile İzmir ilinin tüm ilçelerinde dakikalar içerisinde İzmir çekici hizmeti alabilirsiniz.

İzmir il sınırları içerisinde yaygın çekici ağımızda oto çekici hizmeti veren arkadaşlarımızın yol güzargahlarına göre gidiş ve dönüş olarak çekici fiyatı vermekteyiz. bu nedenle birçok çekici sitesindeki fiyatdan daha uygun, hızlı ve güvenilir İzmir oto çekici fiyatı alabilirsiniz.

Yanlızca İzmir için çekici fiyatı değil İzmir'den diğer illere yada diğer illerden İzmir iline gelecek araç içinde uygun fiyatlı İzmir oto çekici fiyatı alabilirsiniz. Sitemiz sayfalarında olan şehirler arası çekici sayfamız ile sadece İstanbul değil diğer iller içinde çekici fiyatı almanız mümkündür.

İZMİR ÇEKİCİ HİZMETİ CEKİCİ.NET DE

İzmir oto çekici hizmetinde gece ve gündüz olmak üzere iki farklı fiyat tarifesi uygulanır. Gece yolda kalan birisi gündüz fiyatına göre daha fazla para öder. Taksimetre sistemi mantığı ile çalışan izmir oto çekici km başına fiyat hesaplaması işletme masrafları ve kendi karını koyarak size İstanbul için çekici fiyatı verir.

İZMİR için bir oto çekici ortalama olarak 600 TL ile 4000 TL arasında gideceği mesafe ve araç büyüklüğüne göre oto çekici fiyatı vermektedir. Daha sonra İzmir oto çekici ile çekilen araç götürülmek istenen yerin km’sine oto çekici fiyatı verilir.

İzmir oto çekici sayfamız ile yanlızca İzmir ili için değil, İzmir 'den diğer illerede oto çekici yollayabilirsiniz. Örneğin; sitemizin iller kategorisinde olan Antalya çekici sayfasını seçerek İzmir'e oto çekici gönderebilirsiniz.