YAVUZ SULTAN SELİM ÇEKİCİ VE KURTARICI İHTİYAÇLARINIZ İÇİN SİTEMİZDEN HİZMET ALABİLİRSİNİZ.

Yavuz Sultan Selim çekici ihtiyaçlarınız için cekici.net 24 saat hizmetinizde. Yavuz Sultan Selim köprüsü üzerinde yada köprü bağlantı yollarında yolda kalan aracınıza, köprü giriş çıkış noktalarından çok kısa bir sürede hizmet verebilmekteyiz. Yavuz Sultan Selim köprü bağlantı yolunda Riva'da 2 adet çekici aracımız ile siz yolda kalan müşterilerimize hizmet etmeye hazırız.

Yavuz Sultan Selim köprüsünde yolda kalan araçlar kayar kasa ve sabit kasa çekici araçlarımızdan kurtarıcı hizmeti alabilirler. Yavuz Sultan Selim köprüsü ve çevre yollarında gece ve gündüz çalışan çekici araçlarımız, aracınızın yanına en geç 30 dk. gelmektedir.

Sadece Yavuz sultan Selim köprüsü değil, Fatih Sultan Mehmet köprüsü içinde çok kısa sürede çekici hizmeti alabilirsiniz.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü yol yardım araçlarımız vergi levhaları ve karayollarının isteklerine uygun tam donanımlı oto çekici araçlarıdır. Yavuz Sultan Selim köprüsü üzerinde kalan motorsiklet, panelvan, kamyonet ve kamyon gibi araçlara çekici hizmeti verebilmekteyiz.

Yavuz Sultan Selim köprüsü çekici fiyatları ile ilgili bilgi almak için 05369318181 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.