KUZEY MARMARA OTOYOLU ÇEKİCİ İHTİYAÇLARINIZDA 30 DK . YARDIMA GELEBİLİRİZ.

Kuzey Marmara otoyolu çekici ihtiyaçlarınız için köprüye en yakın giriş-çıkış noktası olan Riva'dan oto çekici aracımızı göndererek yolda kalan aracınızı, istediğiniz noktaya sorunsuz şekilde gönderebiliriz. Kuzey Marmara otoyolunda yolda kalan araçlar için tahmini çekici hizmet süremiz 30 ile 45 dk. arasında değişmektedir. Aracınızın gideceği istikamete göre köprü geçiş ve paralı yol ücretleri hesaplanarak kilometre başına çekici ücreti ile fiyat verilir. Paralı yol ve köprü giriş çıkışları oto çekici fiyatının belirlenmesindeki etken unsurlardır.

Kuzey Marmara otoyolunda kalan motorsiklet, otomobil, minivan ve kamyonet tarzı araçları kurtarabilecek oto kurtarıcı araçlarımız mevcut olup, 24 saat hizmet vermektedirler. Müşteri hizmetlerine aracınızın marka, model ve gidceği istikameti söyleyerek, çekilecek mesafe için çekici fiyatı alabilirsiniz.

Kuzey Marmara otoyolu çekici hizmet araçlarımız kayar kasa, sabit kasa, ahtapot vinç olarak oto çekici hizmeti verebilmektedir. Kuzey Marmara'da yolda kalan aracınız için Ümraniye ve Riva girişinden çekici araçlarımız otoyola girmektedir. Kuzey Marmara otoyolu üzerinde kalan aracınızı Ümraniye, Maslak yada en yakın mesafede olan Beykoz oto sanayi sitesine çekici aracımız ile çok kısa sürede götürebiliriz. Kuzey Marmara otoyolu için en yakın çekici, cekici.net dir.

Çekici araçlarımız sadece Kuzey Marmara otoyolu çekici hizmeti değil, Kuzey Marmara otoyolundan aracı ile seyreden ve köprüde yolda kalan müşterilerimize Yavuz Sultan Selim köprüsü çekici hizmeti de vermektedir.

Kuzey Marmara Otoyolu Çekici Numaramız: 05369318181